Outfit na každý deň!

S prvými chladnými dňami prichádzajú aj nové módne trendy, ktoré sú a budú oveľa decentnejšieho charakteru, v porovnaní s farebným letom. Ak sa nevieš rozhodnúť, čo si na bežný deň obliecť, skús sa inšpirovať naším článkom. 

Outfit na každý deň!
3 minúty čítania, Monika Vrtova 31. 08. 2020

Jeseň sa už blíži

S prvými chladnými dňami prichádzajú aj nové módne trendy, ktoré sú a budú oveľa decentnejšieho charakteru, v porovnaní s farebným letom. Ak sa nevieš rozhodnúť, čo si na bežný deň obliecť, skús sa inšpirovať naším článkom. Potom už nebudeš mať problém, vytvoriť skvelý trendy outfit.

Farby sú IN

V tomto období budú v pánskej móde aj naďalej prevládať farby jesene. Nosiť sa budú štýlové kúsky prevažne v hnedej, béžovej a modrej farbe. Môžeš zvoliť bundu v jemnom odtieni, ak ti však nechýba odvaha nič nepokazíš ani s nápadnou, dominantnou kráľovsky modrou farbou. Trendové sú aj matné odtiene, napríklad námorníckej modrej, tmavomodrej a denimovej farby.

Modrá farba je veľmi vďačnou voľbou, pretože sa hodí takmer ku každému kúsku v šatníku. Kombinácia s džínsami i v odtieni hnedej, dodá tvojmu vzhľadu ten pravý šmrnc! Štýlový look do chladnejšieho obdobia zvýrazní moderná kožušinka hnedej farby. Táto decentná hnedo-béžová kožušina je trendom aj tejto sezóny a perfektne sa hodí aj k farebnému outfitu.

Elegantný štýl

V prípade, že potrebuješ pôsobiť elegantne a zájsť si napríklad rande zvoľ čiernu farbu! Stane sa z teba pravý gavalier, ktorý jednoznačne očarí. Nadčasová čierna farba je vyslovene favoritom tejto sezóny. Neboj sa obliecť si celočierny outfit! Celočierny vzhľad je moderný a pre dokonalú súhru odporúčame kombinovať čiernu vo viacerých odtieňoch a materiáloch. Okrem prechodnej alebo zimnej bundy môžeš zvoliť taktiež kabát, ktorý je trendovým odevom.

Oversized bundy

V zimných mesiacoch ti odporúčame zabezpečiť si napríklad bundu typu oversized. Zimná bunda v khaki alebo zelenej farbe je ideálna na každodenné nosenie do práce, prípadne na prechádzky. Takáto teplučká bunda je nepopierateľný hit zimnej sezóny. Oversized bundička by preto nemala chýbať v žiadnom šatníku!

Ver, že aj ty môžeš vyzerať štýlovo, stačí keď svoj osobitý štýl skombinuješ s kúskami a farbami sezóny. Neboj sa obliecť štýlovo, ako vidíš nie je to žiadna veda!

 

Ľutujeme, hľadaný výraz nemôžeme nájsť

Ľutujeme, hľadaný výraz nemôžeme nájsť.

Nepomýlili ste sa? Skúste to, prosím, ešte raz.

Alebo nám zavolajte na +421 48 26 01 020 a spoločne to nájdeme.