V zákonnej lehote do 14 kalendárnych dní od prevzatia máte právo tovar bez udania dôvodu vrátiť. My Vám vrátime peniaze. 

Postup je jednoduchý:

1. Tovar poriadne zabaľte tak, aby sa nepoškodil.

2. Priložte k tovaru kópiu faktúry, ktorú ste obdržali spolu s tovarom alebo elektronicky.

    Pokiaľ nemáte možnosť elektronickú faktúru vytlačiť, stačí nám na papier napísať číslo Vašej objednávky. 

3. Na papier nám napíšte číslo Vášho bankového účtu v tvare IBAN, kam Vám máme vrátiť peniaze.

4. Odošlite to na našu adresu doporučene Slovenskou poštou- najlacnejšia varianta je poslať to ako doporučený list. Nikdy neposielajte tovar na dobierku!

5. Najneskôr do 14 dní  Vám peniaze budú vrátené. 

Adresa pre vrátenie tovaru:

NETBIZNIS, s. r. o.
Štiavnička 561
97681 Podbrezová

Alebo nám zašlite tovar prostredníctvom podacieho miesta 

Neustále sa snažíme zlepšovať služby pre našich zákazníkov, preto sme pre Vás zriadili možnosť vrátenia tovaru v spolupráci so spoločnosťou Zásielkovňa.sk.

Ako na to: 

1. Podľa vyššie uvedených inštrukcií tovar zabaľte a priložte k nemu kópiu faktúry prípadne sprievodný list s číslom Vašej objednávky, kde nám tiež uvediete číslo Vášho bankového účtu v tvare IBAN, kam Vám máme vrátiť peniaze.

 2. Nájdite si najbližšiu pobočku Zásielkovne vo Vašom okolí, ktorá funguje aj ako podacie miesto. Môžte tak urobiť na tomto linku, kde je potrebné zaškrtnúť možnosť podacie miesto. Pokiaľ potrebujete pomôcť nájsť takúto pobočku, neváhajte sa obrátiť na náš Zákaznícky servis.  

3. Zaneste balík na Vami zvolenú pobočku a pri odovzdávaní uveďte, že ide o vrátenie zásielky s identifikátorom našej firmy, ktorým je číslo: 98586320.

4. Vybavené, tovar nám bude doručený. Služba je spoplatená sumou 1,2 €. Táto čiastka Vám bude odrátaná zo sumy za vrátený tovar, ktorý ste nám zaslali. 

5. Najneskôr do 14 dní Vám peniaze budú vrátené.