Určite sa zhodneme na tom, že každé rande by pre nás malo byť príjemným zážitkom. Obzvlášť to prvé a na ňom zohráva veľkú úlohu aj oblečenie, pretože kým ešte nepoznáme ,,vnútro“ druhej osoby, ako prvé sa zameriavame na vzhľad. Ako sa teda na túto dôležitú udalosť obliecť?

Siahni po košeli

Na rande sa predsa sluší prísť ako fešák. Určite si nechceš urobiť hanbu v mikine a teplákoch. Preto siahni napríklad po farebnej košeli s jemnými detailami. K nej si môžeš obliecť rifľové nohavice, aby si nepôsobili suchárskym dojmom. Pohodlný outfit stačí doladiť bielymi teniskami.

Miesto pre rande 

Od miesta, kde sa má vaše rande konať veľa závisí. Rozhodne nie je dobré navliecť sa do elegantného saka ak sa chystáte napríklad na výlet do prírody a taktiež nie je na poriadku nahodiť sa do kapsáčových nohavíc v prípade, že sa máte stretnúť v nóbl kaviarni či reštaurácii.

Teda začnime  najskôr tými verejnými podnikmi. Kaviarne, reštaurácie či pizzérie sú veľmi vhodným miestom pre prvé rande. Môžeš tam dáme dokonale predviesť tvoje galantné správanie sa. A k tomu patrí aj vyhovujúci outfit. 

Ďalším skvelým tipom na rande je romantická prechádzka za účelom bližšieho spoznávania sa napríklad v parku, v lese alebo na lúke. Nie je nič zložité vhodne sa obliecť na túto udalosť, zvlášť v letných mesiacoch, kedy Vám toho na seba ozaj veľa netreba.

Navleč si džínsové trištvrťáky alebo bermudy, k nim nejaké vkusné tričko s krátkym rukávom a vhodnú, športovejšiu obuv. Outfit dolaď hodiacimi sa doplnkami ako sú hodinky, opasok či slnečné okuliare. V prípade že je už vonku chladnejšie, trojštvrťové nohavice zmeň za dlhé a to isté urob aj s tričkom. A na vrch to chce štýlovú mikinu s kapucňou.

Hlavne v pohode

Tak a teraz si už vhodne oblečený. Netreba však zabúdať na to, že nie len oblečenie robí človeka. Je to hlavne jeho správanie a povaha. Preto nebuď napätý, uvoľni sa a buď v psychickej pohode. O nič predsa nejde. Ak rande nedopadne podľa tvojich predstáv, prídu na rad ďalšie a ďalšie. Človek ktorý hľadá, predsa nájde!