Určite sa zhodneme na tom, že každé rande by pre nás malo byť príjemným zážitkom. Obzvlášť to prvé a na ňom zohráva veľkú úlohu aj oblečenie, pretože kým ešte nepoznáme ,,vnútro“ druhej osoby, ako prvé sa zameriavame na vzhľad. Ako sa teda na túto dôležitú udalosť obliecť?

Začnite od topánok

Tip od nás pre vás je, že by bolo fajn hneď na začiatok zvoliť vhodnú obuv. Nechcete predsa zažiť zlovestné fópá pár minút pred odchodom z domu so zistením, že k Vášmu dokonalému oblečeniu nemáte čo na nohy. Teda skôr nemáte to, čo by ste mali mať.

Miesto pre rande


 

Od miesta, kde sa má Vaše rande konať veľa závisí. Rozhodne nie je dobré navliecť sa do elegantného saka ak sa chystáte napríklad na výlet do prírody a taktiež nie je na poriadku nahodiť sa do vyťahaných riflí v prípade, že sa máte stretnúť v nóbl kaviarni či reštaurácii.

Teda začnime  najskôr tými verejnými podnikmi. Kaviarne, reštaurácie či pizzérie sú veľmi vhodným miestom pre prvé rande. Môžete tam dáme dokonale predviesť Vaše galantné správanie sa. A k tomu patrí aj vyhovujúci outfit. Zvoľte niečo jednoduché, no zároveň elegantné. Napríklad elegantné nohavice, košeľu a módne sako . Pozor, pripomíname že módne, nie staromódne (nemyslíme tým aby ste vyzerali ako v deň Vašej stužkovej).

Ďalším skvelým tipom na rande je romantická prechádzka za účelom bližšieho spoznávania sa napríklad v parku, v lese alebo na lúke. Nie je nič zložité vhodne sa obliecť na túto udalosť, zvlášť v letných mesiacoch, kedy Vám toho na seba ozaj veľa netreba. Navlečte si džínsové trištvrťáky alebo bermudy, k nim nejaké vkusné tričko s krátkym rukávom a vhodnú, športovejšiu obuv. Outfit dolaďte hodiacimi sa doplnkami ako sú hodinky, opasok či slnečné okuliare. V prípade že je už vonku chladnejšie, trojštvrťové nohavice zmeňte za dlhé a to isté urobte aj s tričkom. A na vrch to chce štýlovú mikinu s kapucňou.

Hlavne v pohode

Tak a teraz ste už vhodne oblečený. Netreba však zabúdať na to, že nie len oblečenie robí človeka. Je to hlavne jeho správanie a povaha. Preto nebuďte napätý, uvoľnite sa a buďte v psychickej pohode. O nič predsa nejde. Ak rande nedopadne podľa Vašich predstáv, prídu na rad ďalšie a ďalšie. Človek ktorý hľadá, predsa nájde!