3 minúty čítania, admin hlavní 31. 03. 2016

Tepláky s nízkym sedom aj pre chlapov

Tepláky s nízkym pudlom, inak zvané aj Háremky, sú tepláky voľného strihu. Voľné sú najmä v oblasti rozkroku, ktorý sa na teplákoch nachádza niekedy až nebezpečne blízko pri kolenách. Vďaka tomuto dizajnu si tento druh teplákov zaslúžili už mnohé slangové názvy od ľudí, ktorí sa práve k takémuto, pre nich až príliš voľnému, štýlu nenakláňajú. To, že sa tepláky tohto štýlu nepáčia tvojmu kamarátovi ale ešte neznamená, že ty ich nemôžeš nosiť. Veď predsa - sto ľudí, sto chutí!

Tepláky s nízkym pudlom sa dnes aj napriek niekoľkým ich nenadšencov, tešia veľkému úspechu. Určite si si už aj ty veľakrát všimol napríklad fotografie známych osobností či už v novinách alebo internetovom magazíne a to je dôkaz toho, že okrem iných, bežných smrteľníkov prepadli tomuto trendu aj mnohé známe osobnosti.      

Týmto teplákom sa tešia najviac ľudia, ktorí si potrpia na to najmaximálnejšie pohodlie a neobmedzenosť čo sa týka obliekania, pretože pohodlnejšie tepláky ako sú práve Háremky, snáď ani neexistujú.

 

Ako kombinovať tepláky s nízkym pudlom


 

A s čím tieto špecifické tepláky nosiť? Skombinovať ich s ostatným oblečením skutočne nie je žiadna veda. K takýmto pohodlným teplákom jednoducho nepasuje nič iné ako klasické tričko s krátkym rukávom a na vrch, o nič menej pohodlná, mikina alebo bunda športového štýlu. Vhodná obuv je v tomto prípade taktiež športová, takže jednoznačne tenisky. K týmto teplákom sa určite ako obuv neodporúčajú takzvané kotníkové tenisky, nakoľko samotne nízko položený sed na teplákoch opticky skracuje dĺžku nôh a v kombinácii s takými teniskami by ste mohli budiť dojem trpaslíka. J Na nohy jednoducho úplne klasické tenisky.

 

Doplnky

Keďže tepláky s nízkym sedom/pudlom sú športového štýlu a tiež majú blízko k štýlu zvanému Hip-hop, ako módne doplnky, ktoré oživia celkový dojem tvojho outfitu, odporúčame na ruku štýlové, športové hodinky a na hlavu napríklad nejaké štýlové slnečné okuliare alebo šiltovku. Taktiež na krk si môžeš dať náhrdelník alebo retiazku.

 

Názor žien na tepláky s nízkym sedom

Pokiaľ sa ti tvoj naj kamoš snaží nahovoriť, že z tohto druhu teplákov si robia posmešky nie len muži, ale aj ženy, tento názor si nechaj prejsť jedným uchom dnu a druhým von. Veľké množstvo žien dokonca samé obľubujú práve tepláky tohto strihu a majú niekoľko kúskov vo svojom šatníku. Isteže, nie každej žene, na ktorej názor sa opýtaš, sa tieto tepláky páčia, ale Háremky sa momentálne skutočne tešia veľkej obľube aj v ženskej populácii.

Ešte stále váhaš či si ich zaobstaráš?

Pozri si našu ponuku teplákov s nízkym sedom