Módne doplnky pre pánov
5 minúty čítania, Lucia Pampurikova 11. 04. 2017

Pánska móda, IN doplnky, aké farebné kombinácie, aký účes sa teraz nosí, čo s čím a ako kombinovať, o tom všetkom sa už nehovorí len v kruhu žien. Ani muži nechcú ostať pozadu. Už dávno aj páni chcú byť informovaní o aktuálnych trendoch zo sveta módy.

Je medzi nami veľmi veľa mužov, ktorí sa o seba starajú, ktorí si dajú záležať na tom ako vyzerajú, ako sa obliekajú a samozrejme nechcú sa páčiť len sami sebe, ale radi by zapôsobili aj na svoje okolie, napr. v práci, na prvom rande, na večierkoch, ale aj na prechádzke v parku či na pánskej jazde v bare. Nikdy neviete na koho tam natrafíte.

moderný pánsky outfit

Módne trendy v oblasti pánskych doplnkov sa vždy kus menia, obnovujú či vynovujú.

pánske doplnky

Doplnky tvoria neodmysliteľnú súčasť každého šatníka. Okrem dotvorenia celkového outfitu, čo to prezradia aj o Vašej osobnosti, o Vašom charaktere, o Vašich vlastnostiach akými sú napr. kreativita, originalita, dôvtip, ...

Poznáme veľmi širokú škálu pánskych doplnkov, od klasickej kravaty, motýlika, opaska, cez traky, klobúky, šiltovky, šatky, tašky či hodinky alebo aj pánska bižutéria. 

letný pánsky outfit

Kravaty, motýliky

V kategórii kravaty a motýliky ostávame verní predovšetkým modrej a šedej klasike, ktorou nikdy nič nepokazíte. In ostávajú úzke kravaty. Ak by ste chceli byť originálny a nápaditý, čoraz viac sa dostávajú do popredia výraznejšie kúsky s bodkami, so vzormi, s pásikmi, ale všetko by malo byť v jemnej a decentnej línii. Takéto novinky platia nie len pri kravatách, ale aj pri motýlikoch. Zaujímavý tip môže byť napr. drevený motýlik a dokonca je na trhu aj sklenený. 

pánska kravata modrá so vzorom

Opasok

Vždy bol, je a aj bude dôležitým detailom pri tvorení Vašeho outfituPraktický spoločník nie len v prípade, keď Vám padajú nohavice. Tento nenápadný doplnok v sebe skrýva ohromný potenciál. Na trhu výrobcovia ponúkajú opasky klasického typu, úzke do oblekov, s väčšími prackami, s kontrastným prešívaním, s automatickým zapínaním, kožené či textilné, atď., a preto je dôležité myslieť aj na to, že nie každý opasok sa hodí ku všetkému. Aj pri ich nosení platia určité pravidlá, ale o tom niekedy inokedy. 

hnedý pánsky opasok

Peňaženka

Módny doplnok, bez ktorého by sme ťažko fungovali. Ani v roku 2017 sa žiadne grandiózne zmeny nedejú. Predovšetkým je dôležité, aby bola peňaženka kožená, vydrží dlhšie, pôsobí elegantnejšie a luxusnejšie. 

pánska kožená peňaženka WILD

To či bude mať väčšie alebo menšie rozmery, koľko úložného priestoru, zapínanie alebo bez zapínania. To už je len na Vašom výbere. Myslite len na to, že aj keď možno pre Vás je praktické nosiť peňaženky v zadnom nohavicovom vrecku, nevyzerá to dobre a nemusí to byť ani komfortné. A takto sa dostávame aj k ďalšiemu pánskemu doplnku, ktorý slúži aj na úschovu Vašich peňaženiek. 

pánska kožená peňaženka

Taška

Aj tento rok kožené tašky rôznych rozmerov zabodovali na plnej čiare. Business tašky, cestovné kožené tašky, ruksaky, kožené tašky do ruky, cez plece, pánske tašky na rôzne príležitosti či udalosti. Ak doma ešte nemáte ani jednu koženú tašku, určite sa do toho oplatí investovať. Náš tiphnedé kožené tašky. Pôsobia najprirodzenejšie, elegantne, vkusne, no je to proste klasika. Čím viac si odžijú, tým dokonalejšie sú. Samozrejme ak sa už rozpadáva, je potrebné ju vymeniť za nový model.