4 minúty čítania, admin hlavní 14. 03. 2019

Hoci nám k letu chýba ešte nejaký ten mesiac, vždy je dobré byť o krok vpred, čo vďaka nám budeš. Aké tričká budú frčať v najteplejšom ročnom období tohto roku? Na výber je z množstva typov tričiek od klasických jednofarebných, cez tielka a tričká s potlačou, až po polokošele, takže každý chlap si príde na to svoje.

V jednoduchosti je krása

Staré známe klišé a pritom stále také pravdivé. Na klasickom jednofarebnom tričku s krátkymi rukávmi, nikdy nič nepokazíš. Vhodné je však zamerať sa na výber tričiek vyrobených s čo najväčším podielom bavlny, najlepšie stopercentnej a to ako kvôli kvalite, tak kvôli Vášmu pohodliu. Jednofarebné tričká síce sami o sebe môžu znieť či vypadať nezaujímavo, no stačí ich vedieť správne nakombinovať s ostatnými odevmi a jednoduché sa zmení na neobyčajné. Zvoľte si k tričku módne doplnky napríklad v podobe hodiniek, opasku a na krk zaveste trendy náhrdelník. Práve takéto maličkosti vedia s celkovým outfitom narobiť divy. 

Potlač je stále IN

Tričko na ktorom sa nachádza potlač sa tiež ešte stále nosí a pravdepodobne aj stále bude. Takýchto tričiek je dnes dostať obrovské množstvo v obchodoch najrôznejších značiek. Potlač na tričku môže byť v podobe nápisov, ľudských postáv či kreslených postavičiek, znakov atď. Takéto tričká kombinujeme najčastejšie s klasickými džínsami, trojštvrťovými nohavicami alebo aj s teplákmi štýlového dizajnu.

Tielka

Pokiaľ slnko vonku skutočne predvádza poriadny tepelný výkon, väčšina chlapov siahne najradšej po tielku. Tielko Vám zabezpečí pocit pohodlia a neobmedzeného pohybu. V móde sú napríklad tielka s kapucňou, ktorá vylepšuje ich celkový vzhľad a dizajn. Keďže tielko je odev športovejšieho charakteru, jednou z najlepších volieb bude skombinovať ich s teplákmi -samozrejme, nie starými, ktoré sú vhodné už len na vynesenie odpadkov.

Polokošele

Pre pánov, ktorí pred športovým štýlom preferujú skôr športovo-elegantný, je na letné obdobie veľmi vhodným variantom polokošeľa. Polokošele sú stále v móde a pôsobia vkusne ako s džínsami, tak napríklad aj s bermudami. K polokošeli sa hodí plátenná obuv a nezabudnite oživiť celkový dojem aj hodinkami a slnečnými okuliarmi, napríklad známymi a obľúbenými pilotkami.

Vtipné tričká

Je jedno koľko máme rokov, to dieťa bude stále v nás. Deň bez smiechu, je ako deň bez slnka. Preto sa neboj experimentovať. Tým, že si oblečieš vtipné tričko sa ti nebudú ľudia smiať. Práve naopak, všetci v tvojom okolí sa budú smiať s tebou. 

Aké farby tričiek budú toto leto najviac letieť?

Podľa istej spoločnosti bude pre toto leto typickou farbou Marsala. Že Vám názov nič nehovorí? Tento názov je síce pre väčšinu asi pojem neznámy, no ide o klasickú bordovú, resp. vínovo-červenú farbu. Podstatné je, aby si sa nebál experimentovať s farbami. Leto má byť predsa o radosti, smiechu a dobrej nálade.