3 minúty čítania, admin hlavní 31. 03. 2016

Brada alebo nie?

Každý muž sa zaoberá modernými srihmi vlasov. Aspoň raz za čas navštívite kaderníka a dáte svoju frizúru do poriadku.

Momentálnym hitom roku 2015 nie sú ani strihy účesov ale zostrihy brád.

Áno, presne ako čítate brady sú jednoducho in. Chcete zažiariť a zaujať druhú polovičku? Dajte tomu par týždňov a aj z Vás môže byť muž s moderným vzhľadom.

Nemyslite si, že je to také jednoduché. Aj brada potrebuje svoj zostrih, aby ste vyzerali trendovo.

Tu je pár tipov, čo sa momentálne nosí. Nechajte sa inšpirovať alebo nechajte inšpirovať svojho holiča, ktorému sa určite podarí vykúzliť ten správny zostrih.

 

Na správny efekt si musíte počkať

Pripravte sa na to, že na požadovaný efekt si budete musieť  počkať minimálne dva mesiace. Samozrejme, že zo začiatku to bude aj otravné a prvé dojmy budú všelijaké. Nedajte sa odradiť prvotnými dojmami. Na dobré si musíte počkať.

 

A dostávame sa k najimidžovejšej brade „Full beard“

Tejto brade podľahlo mnoho známych mužov. Rozmýšľate, či to vyskúšat? Ak chcete byť trendy, toto je cesta, ktorou sa treba ubrať. Podľa mnohých žien je brada symbol mužnosti. Takáto veľká a dlhá brada Vám to jednoznačne zaručí. Tento strih je veľmi náročný na údržbu a vyžaduje si skoro každodenné zastrihovanie fúzov aby nekazili dokonalý efekt.

 

 

„Clean shaven“

Britva alebo žiletka výber je len na Vás. Takýto strih na hladko ocenia hlavne muži, ktorí musia vystupovať formálne. Je to jednoduchá klasika v holení.

 

 

„Balbo“

Tento strih má momentálne veľkú obľubu u pánov, no potrebuje čas a precíznosť. Líca a brada sú oholené na hladko, fúzy a brada sú zastrihnuté na niekoľko milimetrov.

 

„Heavy stubble“

V jednoduchosti je krása.  Jednoduché niekoľkodňové strnisko. Jednoduchá údržba a skoro žiadna starostlivosť .

 

Čistota je základ

Starajte sa o bradu ako o svoje vlasy. Aj brada potrebuje Vašu starostlivosť aby sa nestala úplným opakom . A z Vašej brady sa stane odstrašujúci doplnok.

 

Nie je to len o móde

Porasť na tvári má aj ochrannú funkciu. Pomáha chrániť pokožku pred slnkom, či chladom. Pokiaľ svoju pokožku netrápite pravidelným zásahom žiletiek môžete sa ubrániť vyrážkam a začervenaniu pokožky. A navyše porast na tvári vie ukryť nie jedny nedostatky na tvári .