3 minúty čítania, admin hlavní 31. 03. 2016

Ako sa správne zladiť s partnerkou

Ak sa s Vašou partnerkou chystáte na nejakú spoločenskú udalosť či už významnú ako je svadba, rodinná oslava, ale aj menej významnú ako je posedenie s priateľmi pri dobrom víne alebo na letnú garden párty, mali by ste si spolu obaja zladiť svoje outfity, nech všetci vidia, že patríte k sebe a tvoríte dokonalý pár nielen čo sa osobnostnej stránky týka, ale taktiež aj stránky módnej.

Elegantné zladenie


Vhodné na spomínané významné spoločenské udalosti. Zhodnite sa s partnerkou na farbách, do ktorých zladíte svoje oblečenie a taktiež doplnky. Významnú úlohu v tomto prípade zohrávajú partnerkine šaty, ktorých farba udáva aj Váš smer. Zvoľte košeľu vo farbe šiat Vašej partnerky a kravatu vo farbách jej módnych doplnkov. Ak sú jej šaty viacfarebné, vyberte si farbu, ktorá Vám podľa Vás najviac pristane. Druhý variant je voľba kravaty v totožnej farbe s partnerkinými šatami a klasická biela košeľa s čiernymi nohavicami a sakom. Sako, samozrejme, v letných horúcich dňoch nechajte doma.

 

Akcie s priateľmi

Kto by ich nemiloval. Skvelá udalosť a príležitosť pre utuženie priateľských vzťahov a získanie nových zážitkov. Či už ide o dovolenky, festivaly, koncerty, diskotéky alebo gril párty na záhrade, na každej z nich môžete s Vašou partnerkou predviesť vaše dokonalé outfity. Skvelý dojem na okolie robí, pokiaľ sa partneri zladia do rovnakých farieb a čerešničkou na torte (v tomto prípade outfite) je, ak zvolíte aj rovnaké, resp. podobné módne doplnky. Nemusíte, samozrejme, ladiť s Vašou partnerkou od hlavy až po päty. Výborne ukáže aj kombinácia oblečení v ktorej si zvolíte tričká totožnej farby a doplníte o spomínané doplnky. Dnes už vôbec nie je problém zohnať módne doplnky unisex, určené pre obidve pohlavia a to či už ide o slnečné okuliare, hodinky alebo náramky.  Zladiť svoje outfity môžete tiež farbou resp. štýlom vašej obuvi, taktiež to pôsobí milým dojmom.

V pohodlí domova

Aj v čase ničnerobenia môžete s partnerkou zaexperimentovať s oblečením. Navštívte spolu obchod v ktorom si zadovážite obaja rovnaké tepláky voľného strihu, v ktorých sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj tam ukážete, že ste stvorení jeden pre druhého. Jednoznačne zvoľte pre oboch rovnaké tepláky pre pánov, pretože to pôsobí omnoho lepšie, ako keby ste vy nosili dámske. J Taktiež si môžete zladiť aj tričká, pretože každej žene pristane pánske tričko väčšie o dve-tri konfekčné veľkosti, než bežne nosí.

Iba tak medzi ľudí

Myslím tým návštevu mestského parku alebo kaviarne, shopping centra či zmrzlinárne a mnoho ďalších miest a verejných priestranstiev na ktorých sa bežne vyskytujú desiatky ľudí. Aj v týchto prípadoch na seba s partnerkou môžete upozorniť podobným oblečením a doplnkami. Opäť najjednoduchšia a zaručene dobrá voľba je zladiť oblečenie vás oboch do rovnakých farieb a pridať módne doplnky.

Všetkého veľa škodí

Dajte si však pozor na prešľapy, ktorým je vhodné sa vyhnúť. Všetko treba robiť s mierou a to isté platí aj v kombinovaní Vášho oblečenia  a oblečenia Vašej partnerky. S farbami opatrne, nie je potrebné farebne zladiť úplne každučký kúsok odevov. Voľte zlatú strednú cestu a nikdy nekombinujte celý Váš outfit s tým partnerkiným. Jedna rada na záver: ak si nevieš dať rady ty, tvoja priateľka to vie určite, preto si pýtaj radu od nej! ;)