Unikátny vešiak na odstránenie nežiadúcich pachov

Nie, neocitli ste sa na stránkach teleshoppingu, ani nerobíme reklamu žiadnej firme, ale naopak chceme vám, milí naši čitatelia predstaviť originálnu vychytávku, ktorá by vám mohla byť nápomocná naozaj všade a za každých okolností. 

Obchodné stretnutia, krátke pauzy, rýchle presuny na ďalšie stretnutia. Určite ste sa už aj vy aspoň raz ocitli v situácií, keď počas namáhavého pracovného dňa nemáte čas na decentný obed, takže sa uspokojíte s lahôdkou v rýchlom občerstvení. Ľahko sa pri takomto obede môže stať, že tým utrpí váš oblek, vaša košeľa či sako. To isté platí aj pri večernom posedení s priateľmi v bare plnom cigaretového dymu. 

Panasonic prichádza s novinkou, ktorá vyrieši takéto každodenné nepríjemnosti. 

Japonská spoločnosť uvádza v septembri tohto roku na trh dezodorizačný vešiak, ktorý dokáže vďaka modernej nanotechnológie odstrániť rôzne nežiadúce pachy z vášho oblečenie. 

Jeho obsluha je jednoduchá.

K dispozícií je kábel, ktorý zapojíte do elektrickej zásuvky, stlačíte ON a je to. Stačí len nastaviť normálny 5 hodinový režim alebo zdĺhavejší až 7 hodinový režim. K dispozícií bude aj praktická nabíjateľná batéria, takže budete môcť využiť obsluhu aj bez kábla.  

Pri klasickom normálnom režime odstránite napr. cigaretový dym, "vône" vyprážaného jedla a jedla celkovo, nepríjemný pach potu a pri 7 hodinovom režime vešiak dokáže odstrániť napr. aj peľ či trus roztočov, čo určite ocenia aj samotní alergici. 

Čo sa uvádzacej ceny na trh týka mala by byť 20 000 japonských jenov (na naše okolo 154 eur), takže musíte sami posúdiť či je to za takúto vychytávku veľa alebo primerane. Každopádne je takáto domáca pomôcka lepšia a účinnejšia ako nechať sako na celú noc na balkóne. 

Výhody: rýchla a jednoduchá obsluha

              ideálna pomôcka pre alergikov 

 

Nevýhody: niekoľko hodinové čistenie/odstraňovanie pachov, nežiadúcich vôní

                  neodstráni mastnoty a škvrny

 

Keďže je to čerstvá novinka, ilustrácií je ešte pomerne málo. Pozrite si krátke 0:40 sekundové video.