3 minúty čítania, Lucia Pampurikova 27. 02. 2019

Ako zvládnuť ešte chladné studené rána či večery v krásnej rozkvitajúcej jari? 

Na porovnanie sme vybrali tri klasiky v troch rôznych štýloch.

Večný elegán

Elegantný jarný kabát. Najvhodnejší na pracovné stretnutia, rôzne spoločenské akcie. Elegán, džentleman....Zabudnite na čiernu. Najideálnejšie farby sú určite béžová, tmavomodrá, olivová alebo aj neutrálna sivá.

Jarný kabát alebo aj menej známy pánsky trenčkot vyrobený z príjemného ľahkého materiálu ako napr. bavlny alebo z nekrčivého polyesteru. 

pánsky béžový kabát

Neodolateľný motorkár

čierna kožená pánska bunda

Kožená bunda dnes už nie je záležitosťou len motorkárov či bikerov. Kožená bunda.....sexsymbol .....Jednoduchá a funkčná kombinácia je na 100% kožená bunda s bielym tričkom, teniskami a džínsami, či už zvolíte "drsnejší" look v čiernych roztrhaných džínsoch alebo ......vždy to bude dokonale spolu hrať.

pánska kožená bunda

Rebel v džínsovine

džínsová bunda

V jednoduchosti je krása. Rifľová bunda z príjemného elastického materiálu vám spríjemní a oživí každodenný jarný look. Je to klasika, ktorou nikdy nič nepokazíte. Svetlomodrý denim, šedý alebo aj čierny.

Pri výbere zvyšných kusov pre váš jarný outfit sa môžete do sýtosti vyblázniť. Skvelé varianty sú určite denim bunda, tričko s nápisom alebo bez neho, slim fit alebo asymetrického predĺženého strihu, farebné alebo postačí len obyčajné bavlnené biele tričko. Môžete zvoliť rifle čierne, šedé alebo aj modré, ale vždy by mali byť v inom odtieni ako je samotná bunda. A nezabúdame na tenisky či praktické členkové pánske čižmy. 

pánska džínsová bunda