Blíži sa Valentín, sviatok všetkých zaľúbených a každý z nás rozmýšľa, čím potešiť svoju polovičku. Ak neviete, čo darovať svojmu priateľovi, manželovi, tak my Vám poradíme.

V dnešnej dobre je na výber už veľké množstvo darčekov, ktorými vieme potešiť svojho milého. Dôležité je ale vedieť, čo má rád a čo nie, aby sme sa vyhli zbytočnému problému, či trapasu. Typickým darčekom býva čokoládové srdce, či nejaká iná maškrta. Skúste byť ale originálnejšia. Darčekom, ktorý vždy poteší je určite oblečenie. Určite nič nepokazíte, ak mu kúpite jeden z nasledovných tipov:

  • Športové oblečenie – samozrejme, pokiaľ nie je športový typ, ani nešportuje tak mu to nekupujte J Voliť môžete z rôznych športových súprav, mikín, tričiek, búnd mnohých farieb, strihov, materiálov.
  • Tričká – či už dlhé, alebo krátke, ale určite vždy potešia. Páni ich radi nosia do práce, na šport, či na voľný čas. Tričká sú proste univerzálny darček. 
  • Spodné prádlo – na Valentína ideálny darček. Ak ste odvážna, vyberte mu spodné prádlo s tematikou Valentína a vytvorte si romantický večer. A napokon spodného prádla nikdy nie je dosť J
  • Pyžamo – možno si myslíte, že je to viac darček vhodný na Vianoce, ako na Valentína, ale prečo nie. Buďte netradičná a prekvapte ho! Nemusíte predsa kupovať zimné, teplé pyžamo, ale tenučké letné, ktoré sa mu určite zíde.
  • Svetre – môžete darovať zimný sveter, alebo prechodný svetrík na jar. Na výber máte množstvo druhov, strihov a farieb. Ak je elegán, kúpte mu elegantný svetrík na gombičky, ak je skôr športový typ, stavte na mikinu.
  • Doplnky – napríklad kravata, prípadne peňaženka, vreckovky...podľa toho, či mu niečo chýba, alebo ak máte pocit, že už je na čase vymeniť staré za nové, alebo doplniť k jeho sade.