2 minúty čítania, admin hlavní 31. 03. 2016

Ako sa obliecť na diskotéku

Vieme, čo sa ženám páči. Preštudovali sme si nesmierne množstvo najčítanejších ženských magazínov a zistili sme názory žien na to, ako by mal vyzerať ich dokonalý partner. Okrem charakterových vlastností a vzhľadu ženy pri výbere partnera pozerajú aj na štýl obliekania. Veď nadarmo sa hovorí: Šaty robia človeka. Večierok či víkendová disco party je miestom kde sa množstvo mladých ľudí snaží spoznať nových ľudí a predovšetkým nájsť si partnera či partnerku. Ženských magazínov, ktoré radia ženám ako sa obliecť na večierok či party je nesmierne veľa. A práve preto sme sa rozhodli, že v tomto článku pomôžeme a poradíme práve mužom ako sa vhodne obliecť na disco party.

Základom moderného outfitu na party sú moderné a vždy trendy modré džínsy, ktoré je možné skombinovať s akýmkoľvek vrškom. Ani zúžené nohavice už nie sú žiadnym prekvapením vo svete pánskej módy a na party sú tiež vhodnou voľbou.

Byť trendy a zaujať môžete v elegantnej košeli, ktorú je možné nosiť hneď na niekoľko spôsobov:

-          v kombinácií so športovým sakom,

-          rozopnutú s bielym tričkom pod košeľou,

-          košeľu so svetríkom s výstrihom v tvare písmena V, či svetrom na gombíky,

-          s vyhrnutými rukávmi.

Takýto outfit už len stačí doplniť štýlovým opaskom, náhrdelníkom a trendy hodinkami. Džínsy a košeľa je ideálna kombinácia oblečenia na pohodový večer. Elegantnejšia košeľa čiernej, bielej i námorníckej modrej k jeansam a teniskám je už v dnešnom svete módy úplnou samozrejmosťou a vyzerá dokonale.

Zaujímavo vyznie aj kombinácia obyčajného trička so štýlovým sakom športového strihu. Sako, džínsy, jednoduché tričko a vkusný opasok je dokonalá kombinácia pre večierok či bláznivú party. Moderné strihy sák sú úzke a priliehavé, obopínajúce postavu. Táto kombinácia oblečenia je ideálna pre mužov s dokonalou postavou.